Таку думку висловив голова Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України» Олександр Черненко під час прес-конференції сьогодні, передає кореспондент Вголосу.

За словами голови КВУ, електорат Петра Порошенка та Віталія Кличка – дуже споріднений, тому прихильникам політика-боксера буде легко підтримати Порошенка. Водночас, на думку Олександра Черненка, якби Кличко підтримав Юлію Тимошенко, навряд чи його виборці автоматично б готові були перейти на бік екс-прем’єрки.

«Варто зазначити, що під час останніх опитувань на сході та півдні України було 40% так званого електорального болота – це ті, хто не визначився, хто проти всіх, або хто не піде на вибори. Тобто майже половина електорату півдня та сходу ще шукали свого кандидата. Думаю, багато хто із них чекав рішення з’їзду Партії регіонів, щоб знати за кого партія. Думаю, підтримка Добкіна позначиться на його рейтингу. Треба лише дивитися наскільки ця різниця буде суттєва», – сказав Олександр Черненко.

Він додав, що інтрига в тому, хто братиме участь у другому турі президентських виборів, зберігається.

«Є такий варіант, що після підтримки Кличком Порошенка і при ефективній кампанії, він може перемогти вже в першому турі виборів. Однак, на мою думку, це чудо, яке має статись. Тому є інтрига, хто потрапить із ним у другий тур. Найімовірніше – це Юлія Тимошенко. Така ситуація може позначитися на явці виборців у другому турі. В першу чергу – на сході та півдні, де мешканці просто не бачитимуть своїх кандидатів», – зазначив голова КВУ.

За його словами, кандидати від демократичного табору (Тимошенко, Порошенко, Тігіпко) повинні не просто акцентувати роботу в округах, де їх люблять, а робити ставку на спілкування із виборцями у некомфортних для них округах.

Як писав Вголос, на з’їзді партії УДАР її лідер Віталій Кличко висловися за єдиного кандидата від демократичних сил. Він вважає, що це має бути Петро Порошенко.