Як інформує прес-служба ВО «Свобода», невідомі особи навіть погрожували застосувати силу до дітей керівника свободівської організації в Німеччині.

З незнайомих номерів свободівцям телефонують невідомі особи й російською мовою із застосуванням кримінального лексикону погрожують депортувати «наглючіх бандеравцев», наголошуючи, що «Свобода» вщент розперезалась».

Особи, які здійснювали телефонні дзвінки, намагалися з'ясувати кількість прихильників націоналістичного об'єднання в країні, їхні прізвища, плановані заходи тощо.

Після звернення «свободівців» з відповідними заявами до поліції Німеччини та Швеції ті розпочали розслідування щодо дзвінків із погрозами.

«Безумовно, величезна підтримка виборцями ВО «Свобода» на парламентських виборах та значний міжнародний резонанс викликав істерію серед антиукраїнських сил. Схоже, що саме через це вони вдаються до таких цинічних дій», – кажуть у «Свободі».

«Свобода» заявляє, що ніколи не піддавалася тискові антинаціональних сил і вживе всіх необхідних заходів, аби захистити своїх прибічників, а також знайти і покарати злочинців.