Народний депутат Роман ткач заявив, що прихильники Віктора Ющенка зроблять все від них залежне, щоб не допустити фальсифікації результатів виборів.
Роман Ткач наголосив на тому, що жодних фальсифікацій у день виборів не буде, тому що „ми стоятимемо біля кожної дільниці.
Народний депутат України Олександр Чорноволенко висловив сумнів щодо того, що фальсифікація використана не буде. „Нам потрібно отримати 100%-ву підтримку Ющенка на Заході, бо фальсифікації будуть на Сході”, — сказав він.
Народний депутат України Богдан Костинюк зазначив, що „у центрі є перемога за Ющенком. І у Сумській області проголосують за Віктора Ющенка”.
Народний депутат України Геннадій Удовенко зауважив, що не виключає використання силового тиску з боку влади під час виборів. А Роман Ткач сказав, що все-таки не вірить в те, що розв’язання виборів буде силовим.
Сьогодні у Львові відбулась прес-конференція народних депутатів України, Геннадія Удовенка, Петра Олійника, Богдана Костинюка, Олександра Чорноволенка, Ярослава Кендзьора та Романа Ткача.