Сьогодні у Львові о 07.30 прихильники Віктора Ющенка розпочали пікетування приміщення ДПА у Львівській області з вимогою до голови ДПА у Львівській області Мирослава Хом’яка виконати рішення облвиконкому і відсторонитися від виконання службових обов’язків.
Приблизно по 30 учасників акції утворили пікети на чотирьох входах в приміщення податкової. Організатори і учасники пікетів подають суперечливі відповіді на запитання чи вони блокували вхід на роботу працівникам податкової. Одні стверджують, що так, блокували до 09.00. Інші заявляють, що попри те, що пікети було виставлено, працівникам податкової ніхто не заважав потрапити на роботу, а у приміщення податкової їх не допускала охорона в середині податкової.
Станом на 09.00 близько 200 працівників податкової, які не змогли з центрального входу потрапити на роботу, згуртувалися на транспортній зупинці поблизу податкової. Коли податківці близько 09.00 підійшли до центрального входу, прихильники Ющенка відійшли від цього входу вбік, і почали скандувати „Ющенко!” і „Хом’яка геть”. Фактично зі сторони могло скластися враження, що це працівники податкової агітують за Ющенка. Близько 09.10 працівників податкової почали впускати в середину приміщення.
В той же час учасники мітингу зняли на відеокамеру те, як працівники податкової не могли потрапити на роботу. Вони також заявили на мітингу, що протягом минулого тижня в податкову не пропускали жодного підприємця, щоб здавати звіти, отож податкова, на їх думку, саботує збір податків. За цими фактами, як заявили виступаючі на мітингу, буде складено подання в облраду, в обласні прокуратуру та СБУ, в якому керівництво ДПА у Львівській області буде звинувачено у саботажі роботи податкової служби області.
Як повідомляло агентство, 24 листопада Львівська облрада, перебравши на себе виконавчу владу в області, прийняла рішення про відсторонення від виконання обов’язків голови ДПА у Львівській області Мирослава Хом’яка та його першого заступника Станіслава Коваленка. Тоді ж Львівська облрада призначила виконуючим обов’язки голови ДПА у Львівській області Василя Рябошапка.