Львівський громадський виборчий штаб на підтримку кандидата у Президенти України Віктора Януковича звернувся до виборчих штабів інших кандидатів із закликом провадити чесну боротьбу, давши можливість самим виборцям зробити свідомий вибір. Про це йдеться у заяві штабу, оприлюдненій сьогодні.
Штаб у заяві звертає увагу на те, що деякі ЗМІ на Львівщині поширюються повідомлення про те, що „влада на Львівщині фальсифікує процес збору підписів за кандидата у Президенти Віктора Януковича, що начебто використовуються „брудні” виборчі технології. Усі звинувачення у застосуванні адмінресурсу, котрі з’явилися у пресі на адресу штабу, відповідно до чинного законодавства, незабаром будуть спростовані. „Не підтвердився жоден „смажений” факт, котрий так поспішали подати деякі ЗМІ”. ― стверджується у заяві.
„Шукаючи винних, причину втрат рейтингів своїх кандидатів та неспроможність власних команд ефективно й чесно працювати, наші опоненти пояснюють адміністративним тиском. Ніякого адміністративного тиску при зборі підписів виборчий штаб кандидата у президенти Віктора Януковича не використовує. Не буде його і на інших етапах виборчої кампанії”, ― зазначено у заяві.