Заступник голови Народного Руху України Василь Куйбіда вважає, що усі партії, які підтримують Президента України Віктора Ющенка, повинні сформувати єдиний виборчий список на парламентських виборах 2006 року. Про це Василь Куйбіда заявив в коментарі "Прес-тайму" під час прямої телефонної лінії в "Аргумент-газеті" сьогодні.

"Я гадаю, що всі партії, які підтримують політику президента, повинні порозумітися між собою і сформувати єдиний виборчий список", - сказав Василь Куйбіда.
При цьому він зазначив, що якщо не вдасться об'єднати всі партії, які підтримують Віктора Ющенка, то необхідно буде створити вужчий правоцентристський блок.
"Якщо комусь завадить щось, то доведеться перейти до іншого варіанту. Тоді треба буде формувати вужчий блок і цей блок буде правоцентристський, відповідно до ідеології, носієм якої є НРУ", - відзначив Василь Куйбіда.

Василь Куйбіда також наголосив на тому, що йому не зрозуміло об'єднання, до складу якого входить НСНУ, ВО "Батьківщина" та НПУ. "Конфігурація НСНУ-"Батьківщина"-НПУ мені дещо не зрозуміла. "Наша Україна" і БЮТ - це дві політичні сили, які разом йшли на виборах 2004 року, і працювали на мету провести свого президента з тими політичними цінностями, які вони сповідують. НПУ не належала до коаліції "Сила народу", - сказав він. Він також додав, що на виборах 2002 року НПУ належала до іншого політичного блоку, а зараз її формують люди з "Партії регіонів" чи інших партій, що були опонентами "Нашої України" та БЮТ", ― сказав він.