Прихильники Віктора Ющенка з метою перешкодити фальсифікації результатам виборів отримали близько 40 тисячі із 80 тисячі відкріпних посвідчень, виділених на Львівщину.
Про це повідомив сьогодні під час прес-конференції у Львові керівник Львівського обласного виборчого штабу Віктора Ющенка Петро Олійник.
„У Львівській області є 80 тис. відкріпних посвідчень. До 30 тис. вибрали наші люди. 6-7 тис. вибрали люди, які поїхали на Схід спостерігачами. Близько 20 тис. є”, — відзначив Петро Олійник.
Тому за підрахунками керівництва Львівського обласного штабу Віктора Ющенка, народний кандидат у президенти може втратити 20-30 тис. голосів на Львівщині у зв’язку із тиском на держслужбовців, від яких вище керівництво вимагає здати відкріпні талони.
„Ми дали команду вибирати відкріпні талони на ДВК. Ми зуміли вибрати всі талони. І ми дали команду їх вибрати в селі Х і селі Y, і тепер люди з села Х поїдуть в село Y, а люди з села Y поїдуть в село Х», — сказав Петро Олійник.
Львівський обласний штаб Віктора Ющенка неодноразово заявляв про те, що об орудки з відкріпними талонами – основний спосіб масових фальсифікацій результатів виборів на Львівщині.
21 листопада в Україні відбудеться другий тур президентських виборів.