І сказав йому Нафанаїл: Та хіба ж може бути з Назарету що добре? Пилип йому каже: Прийди та побач. (Евангеліє від Івана. Гл. 1)

1 червня о 16 год. у великій актовій залі Львівської політехніки відбудеться урочиста інавґурація новообраного ректора Юрія Бобала. Нагадаємо, що 25 квітня 2007 року конференція трудового колективу Львівської політехніки висловила довіру очолити університет Юрію Бобалові, віддавши за нього 94 відсотки голосів від статутного складу конференції. На цій підставі Міністерство освіти і науки України уклало з ним контракт на 7 років.

На урочистій церемонії введення на посаду Юрій Ярославович присягне на Біблії та Статуті Львівської політехніки та одягне поверх мантії ректорський ланцюг.

Юрій Ярославович Бобало народився 23 липня 1945 р. у с. Дунаїв Перемишлянського району Львівської області.

Перемишлянський район останніх тридцять років бореться за статус гірського, попри те, що розташований за сорок кілометрів від Львова. На Перемишлянщині не має ні промисловості, ні сільського господарства – тільки хороші люди.

З Перемишлянського району походить народний депутат, член Фракції Регіонів і екс-член СДПУ(О) Петро Писарчук, який народився у селі Чемеринцях.

На минулих президентських виборах Перемишлянщина висунула двох кандидатів у президенти: Романа Козака («Ваша дружина американка!»), який народився в селі Болотня, а також лідера «Народного руху за єдність України» Богдана Бойка, уродженця села Під’ярків цього ж району.

То хіба ж може бути з Перемишлян що добре? «Вголос» каже: Прийди та побач. Інавгурація відбудеться 1 червня о 16 год. у великій актовій залі Львівської політехніки

 

Інформаційна довідка

Бобало Юрій Ярославович, кандидат технічних наук, професор  
Народився 23 липня 1945 р. у с. Дунаїв Перемишлянського району Львівської області.
Освіта вища, у 1973 році закінчив Львівський політехнічний інститут за спеціальністю «Радіотехніка».

Професійна діяльність: 
1973-1975 р.р. − завідувач навчальної лабораторії кафедри радіотехнічних систем та пристроїв радіотехнічного факультету (РТФ) Львівського політехнічного інституту. 
1975-1980 р.р. − асистент кафедри радіотехнічних систем та пристроїв РТФ.
1980-1984 р.р. − аспірант Московського авіаційного інституту ім. С.Орджонікідзе.
1984-1986 р.р. − молодший науковий співробітник галузевої науково-дослідної лабораторії РТФ ЛПІ, старший науковий співробітник цієї ж лабораторії. 
1986 р. - дотепер – працює за штатним сумісництвом на кафедрі теоретичної радіотехніки та радіовимірювань (на посадах асистента, доцента, професора). Основні лекційні курси – «Контроль і діагностика радіоелектронної апаратури» та «Основи теорії радіокіл». 
1986-2002 р.р. − заступник проректора з наукової роботи. 
2002-2005 р.р.– в.о. проректора, проректор з наукової роботи.
2005р. - дотепер – перший проректор.
З 26.02. 2007 р. – в.о. ректора Національного університету «Львівська політехніка».