У Києві на Майдані Незалежності вранці 17 жовтня відбулася церемонія прощання з учасником війни на Донбасі Миколою Микитенком, який підпалив себе у ніч на 11 жовтня і через декілька днів помер у лікарні.

Про це повідомляє 24 канал.

Церемонія почалася о 9:00 ранку на тому місці, де воїн вчинив сампопідпал. Відправити в останній путь Микитенка прийшли родичі, знайомі та небайдужі кияни. Загалом на Майдан прийшло близько 100 людей.

На Майдані виступила донька воїна, Юлія Микитенко.

“Він був воїном у душі. І війна – це було його покликання. І як будь-який воїн, він був готовий покласти своє життя за Україну. І він це зробив”, – сказала вона.

Крім того, вона звернулася до президента України та закликала його подивитися в очі її сім’ї.

Юлія раніше закликала прийти усіх небайдужих у масках та дотримуватися соціальної дистанції. Донька загиблого солдата також попросила обійтися без політичних гасел та ніяких прапорів, крім синьо-жовтого та червоно-чорного.

Нагадаємо, відомий ветеран АТО вчинив акт самоспалення посеред Києва.

Небо оплакує воїна. На Майдані йде прощання з ветераном війни Миколою Микитенком, який спалив себе на знак протесту проти капітулянтської політики влади

Опубліковано Рух Опору Капітуляції Пʼятниця, 16 жовтня 2020 р.

"Пане президенте, майте мужність подивитися в очі моїй сім'ї!", – донька Миколи Микитенка, який спалив себе на знак протесту проти антидержавної політики влади.

Опубліковано Рух Опору Капітуляції Пʼятниця, 16 жовтня 2020 р.