Сьогодні, 27. 06. 2005 р., в Івано-Франківському обласному музично-драматичному театрі ім. І.Франка за участю керівництва облдержадміністрації та облради, представників політичних партій та громадських організацій, делегацій з районів, жителів обласного центру, відбулося урочисте засідання та святковий концерт з нагоди 9-ї річниці Конституції України. Голова обласної ради Василь Брус виступив із доповіддю. Він також вручив грамоти голови облдержадміністрації та голови обласної ради з нагоди Дня Конституції кращим працівникам різних галузей Прикарпаття.

У Тисмениці  відбулися урочисті заходи на відзначення Дня Конституції. В Народному домі відкрито фотовиставку місцевих авторів Б. Мохняка та Т. Дутки „Помаранчевий дзвін”.

Того ж дня міськрайонні урочистості, присвячені прийняттю Конституції України, відбулися в м.Коломия.

У Долині,  за участю керівництва району, молоді, громадськості, також відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції та Дня молоді. Проведено тематичну конференцію, покладання квітів до пам”ятника М.Грушевському, презентацію молодіжних організацій району та нагородження їхніх активістів, святковий концерт.