Віктор Анушкевичус став новим головою обласної організації УНП

Суперником місцевого підприємця та депутата міської ради на обласній конференції УНП був народний депутат Ігор Насалик. Двоє інших претендентів на посаду взяли самовідвід. В голосуванні взяли участь 187 делегатів конференції. За Анушкевичуса проголосували 128 делегатів, за Насалика-54.

Віктор Анушкевичус – директор ПП “Рітас”, депутат міської рали по округу №38. На початку 2004 року Віктор Анушкевичус став ініціатором створення в міській раді депутатської групи “Не словом, а ділом” в складі 12 депутатів. Впродовж останнього року група відзначилась критичною позицією до дій виконкому у сфері комунального господарства та економічного блоку питань. За таку позицію члени групи були виключені з фракції міської ради “Наша Україна” і на останній сесії утворили 2 нові фракції “БЮТ” та “УНП”.

Його основний конкурент Ігор Насалик — депутат Верховної Ради, обраний у виборчому окрузі № 86, прийшов до парламенту як член УНР. До грудня 2002 року був членом фракції „Нашої України”. Після виходу з фракції на вимогу членів партії вийшов з УНР та залишив посаду голови Івано-Франківської обласної організації. 20 червня 2003 року до 14 травня 2004 року він був членом фракції „Регіони України”, а 16 березня поточного року перейшов до фракції УНП. Член парламентського комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки.

ПІАР