Про це інформує прес-служба Мостиського прикордонного загону.

Вчора,  близько 18 год. 50 хв.  дільничному інспектору відділу прикордонної служби «Шегині» від місцевого жителя села Мостиська Друга надійшла інформація про появу на околиці населеного пункту невідомої особи кавказької зовнішності, яка рухалась в бік кордону.

О 19 год. 15 хв.  дільничним інспектором спільно з прикордонним нарядом,  на відстані 3000 м. від державного кордону, було затримано одну особу:  громадянина  Російської Федерації 1990 року народження, який мав намір незаконно порушити державний кордон. В затриманого при собі був внутрішній паспорт громадянина  Російської Федерації та закордонний паспорт, виданий на уродженця Чеченської республіки.

У результаті подальшого розбору було з’ясовано, що затриманий намагався потрапити у країни Європейського союзу з метою подальшого працевлаштування.

Вночі, о 01. год. 00 хв прикордонний наряд «Перевірка документів», який організовував службу на пішому переході в пункті пропуску «Шегині, помітив особу яка намагалась обійти  зону прикордонно-митного контролю та незаконно перетнути кордон з  Республіки Польща в Україну шляхом подолання загороджувального паркану.

Складом прикордонного наряду було затримано громадянина України 1984 року народження без документів. В подальшому було з’ясовано що затриманий намагався незаконно перетнути державний кордон України, так як втратив документи на території республіки Польща.

Громадян  притягнуто до адміністративної  відповідальності за ст. 204-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення (незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України). Їх подальшу долю буде вирішувати суд.