Про це сказано у заяві Державної прикордонної служби.

«Відповідно до наявних облікових даних державний кордон України, в якості пасажирів цього автобуса, перетнули 6 громадян України та 5 громадян Греції. Інших підозрілих осіб, чи осіб, що не змогли підтвердити мету слідування до України в автобусі не було», - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, вчора повідомлялось, що цим автобусом привезли провокаторів, які вчора вчинили бійку в Донецьку.

Звертаємо увагу й на те, що не відповідає дійсності заява одного із посадовців Луганської облдержадміністрації про те, що на території дитячих будинків та оздоровчих закладів регіону збираються групи бойовиків, які також потім беруть участь у заходах по дестабілізації обстановки в Україні. Державна прикордонна служба спільно з представниками МВС та СБУ перевірили в межах області 56 таких закладів і у жодному випадку ані підозрілих осіб, ані ознак їх перебування виявлено не було.

Державна прикордонна служба України переконливо просить журналістів користуватися виключно перевіреною інформацію та не дезінформувати населення.

В свою чергу нагадуємо, що сьогодні спільно зі Збройними Силами, МВС та СБУ Державна прикордонна служба проводить безпрецедентні заходи щодо охорони кордону та забезпечення режиму у прикордонних регіонах. Лише за минулу добу в Україну було не пропущено майже 600 громадян Російської Федерації,  які не змогли підтвердити мету поїздки та, ймовірно, слідували до України з метою дестабілізації обстановки.