На кордоні з Румунією українські прикордонники виявили рекордну партію контрабандних сигарет у 146 ящиків на 2-2,5 мільйона гривень.

Про це повідомляє УНН.

“Рекордну у цьому році партію контрабандних сигарет – 146 ящиків – затримали на Буковині прикордонники Чернівецького загону. Тютюнові вироби до Румунії намагалися переправити жителі прикордонного Красноїльська в ніч з 20 на 21 лютого”, – повідомили у Держприкордонслужбі.

Як зазначається, прикордонний наряд відділу “Красноїльськ” виявив групу молодиків, які прямували з ношами в бік кордону. Піля цього молодики почали втікати, незважаючи навіть на попереджувальні постріли вгору. Однак, під час переслідування правопорушників, охоронцям кордону за допомогою службового собаки вдалося вийти на слід одного із утікачів. Жителя Красноїльська прикордонники затримали близько опівночі.

Прикордонники перевірили прилеглу до кордону територію на цьому напрямку групою реагування та резервом, що прибув на ділянку кордону та виявили понад 50 пакунків із сигаретами різних марок. Загалом прикордонники виявили 146 ящиків підакцизного товару. За попередньою оцінкою вартість сигарет, затриманих військовослужбовцями Держприкордонслужби, становить 2-2,5 мільйони гривень.

Щодо затриманого, то йому доведеться відповідати за спробу порушення державного кордону та злісну непокору законним вимогам представників Держприкордонслужби.

Зараз встановлюється його причетність до переміщення контрабандних сигарет та інших осіб, які можливо є його спільниками.

Нагадаємо, американські прикордонники виявили поштовий пакунок з людським мозком.