За спробу нелегально вивезти бурштин з України в Румунію порушник позбувся автомобіля: 26-річний українець намагався провезти в бензобаках з України до Румунії 317 кг бурштину.

Про це повідомляє пресслужба Держприкордонслужби України.

Як зазначається, співробітники прикордонної служби пункту пропуску “Дякове”, що ділянці Мукачівського прикордонного загону в Закарпатській області, викрили вивезення каміння у бензобаках вантажівки.

Оглядова група зауважила, що на паливному баку не заводські шви та саморобні кріплення. Після цього було вирішено перевірити вантажівку детальніше.

Під час поглибленої перевірки за допомогою технічних засобів контролю прикордонники переконалися, що в паливному баку є сторонні предмети. Для їх вилучення довелося демонтувати бензобаки, зливати з них пальне та розрізати.

Як з’ясували під час перевірки, у двох бензобаках були заварені металеві діжки, а в них були заховані мішки з бурштином. З одного бака видобули трохи більш ніж 200 кілограмів каміння, з другого – решту.

Вантажівку (тягач Renault 2008 року випуску) вилучили й оцінили у понад 275 тисяч гривень. Її водія, 26-річного громадянина України, передали співробітникам Нацполіції.

Нагадаємо, прикордонники зупинили три крадені автомобілі, які прорвались поза пунктами пропуску.