Глава Tesla Ілон Маск скинув ціни на флагманський седан компанії – Model S – вдруге за тиждень, після того як кількома годинами раніше компанія-конкурент Lucid Motors оголосила про зниження цін на електромобіль Air. Маск прийняв виклик цінової війни.

Підприємець Ілон Маск, керівник Tesla і SpaceX, регулярно демонструє схильність до жартів і дурощі, деякі з яких дорого обходяться йому і його компанії. На цей раз він не втримався від показного суперництва з колишнім співробітником Tesla Пітером Роулінсоном, нинішнім главою стартапу Lucid Motors, пише CNBC.

У середу Lucid заявила, що базова версія електричного седана Air, який незабаром виходить на ринок, буде коштувати 77 400 доларів, а в США – 69 900 доларів за мінусом податкових пільг. Цей автомобіль вже обійшов Tesla Model S за запасом ходу і в драг-рейсингу.

Декількома днями раніше ціна на Tesla Model S в Штатах впала з 74 990 доларів до 71 990 доларів, але дізнавшись про вартість Air, Маск не втримався і прийняв виклик, знизивши ціну ще на 3,5%, до 69 420 доларів.

«Рукавичка кинута. Пророцтво буде виконано», – написав Маск у Твіттері.