Це перша офіційна поїздка членів королівського дому на “острів Свободи”.

Спадкоємець британського престолу принц Чарльз і його дружина Камілла, герцогиня Корнуольська, прибули на Кубу з історичним візитом – це перша офіційна поїздка членів королівського дому на “острів Свободи”.

Візит триватиме чотири дні – він покликаний відкрити нову сторінку у відносинах Великобританії з останньою комуністичною державою Західної півкулі, передає BBC.

Британський уряд на переговорах представлятиме заступник міністра у справах Співдружності лорд Ахмад. Після смерті Фіделя Кастро і відходу від влади його брата Рауля Куба почала відкриватися світу: приватна власність та широкосмуговий інтернет перестають бути чимось забороненим.

Втім, новий президент Куби Мігель Діас-Кориця гальмує економічні реформи з побоювань, що радикальний відхід від системи розподілу посилить нерівність.

Очікується, що приїзд принца Уельського і лорда Ахмада відкриє можливості для торгового обміну між Кубою і Британією. Президент Діас-Канель влаштовує на честь Чарльза і Камілли офіційну вечерю. А от зустріч спадкоємця з Раулем Кастро, братом покійного лідера революції Фіделя – не запланована.

Британський принц з дружиною відвідають в студії у Гавані групу Buena Vista Social Club, що завоювала світову популярність своїм альбомом 1997 року і отримала премію Греммі.

Як відомо, у лютому 2019 року Куба проголосувала на референдумі за нову конституцію.