Онук королеви Великої Британії принц Гаррі та його дружина Меган Маркл, герцогиня Сассекська, можуть на декілька років переїхати в Африку після народження первістка.

Про це повідомляє The Sunday Times із посиланням на власне джерело.

За даними видання, в цю тимчасову еміграцію принца і його дружину можуть відправити в межах міжнародної місії, яку вигадали придворні королівської родини. Йдеться про роботу від імені британської Співдружності націй та благодійну роботу для «просування Великої Британії» за кордоном.

Таку роль вигадав колишній посол королівства у США Девід Меннінг, який також був радником принца Гаррі у міжнародних справах. Поїхати принц та його дружина можуть до однієї з країн Співдружності націй, яких у Африці 19.

Водночас представник Букінгемського палацу заявив у коментарі ЗМІ, що такі розмови спекулятивні, тому що ніяких рішень щодо майбутньої ролі принца Гаррі та Меган Маркл ще не ухвалили. За словами джерела телеканалу, принц Вільям готовий підтримати брата в будь-яких проектах.

Принц Гаррі та Меган Маркл одружилися 19 травня 2018 року. Церемонія відбулася в каплиці Святого Джорджа у Віндзорському Замку.

У день одруження Гаррі набув титулів Його Королівської Високості Герцога Сассекського, графа Дамбартона та барона Кілкелема. Меган Маркл після одруження набула титулу Її Королівської Високості Герцогині Сассекської.

У жовтні 2018-го принц Гаррі та Меган Маркл повідомили, що чекають на дитину.