Про це інформує lenta.ru.

«Я вирішив висунути свою кандидатуру на посаду президента ФІФА, оскільки вважаю, що настав час відвернути увагу громадськості від останніх скандалів і повернути його назад до спорту», – зазначив принц Йорданії, який нині обіймає посаду віце-президента організації. Він уточнив, що це «непросте рішення було ухвалено після численних обговорень з авторитетними колегами з ФІФА».

Вибори голови Міжнародної федерації футболу відбудуться в травні 2015 року. На цю посаду також претендують чинний голова ФІФА Йозеф Блаттер і колишній генеральний секретар організації Жером Шампань.

У грудні 2014 року голова Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА) Мішель Платіні відмовився підтримувати кандидатуру Блаттера, який обіймає посаду президента ФІФА з 1998 року і проводить на ній уже п'ятий термін.

Місяцем раніше відставки Блаттера зажадали студенти Університету Цюриха. Група студентів чисельністю від 60 до 100 осіб спробувала зірвати лекцію «Футбол як школа життя», яку читав чинний голова організації Йозеф Блаттер, оскільки, на їхню думку, президент ФІФА загруз у корупції. Останнім часом організацію не раз звинувачували в потуранні корупційним процесам, зокрема пов'язаних з виборами країн – господарок чемпіонатів світу 2018-го й 2022 року.