Запланована на полях Генеральної асамблеї ООН у Нью-Йорку зустріч Володимира Зеленського і прем’єр-міністра Нідерландів Марка Рютте не відбулася з вини української сторони.

Про це заявив міністр закордонних справ України Вадим Пристайко на спільній пресконференції з главою МЗС Нідерландів Стефом Блоком, передає “Укрінформ”.

Пристайко зазначив, що “на превеликий жаль, з технічних причин ця зустріч не відбулась, і це скоріше дезорганізованість і певні проблеми з нашої сторони, тому що голландська сторона була готова”.

Міністр висловив свої вибачення і запевнив, що українська сторона намагатиметься організувати цю зустріч “при найближчій можливості”.

Він додав, що “ніяких дипломатичних або інших думок не було”, це лише технічна неможливість з’єднати дві делегації. За словами Пристайка, в української делегації був дуже напружений графік того дня.

Нагадаємо, раніше Пристайко запевнив, що Володимир Зеленський і прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте досягли певних домовленостей щодо фігуранта у справі про катастрофу малайзійського Boeing рейсу MH17 Володимира Цемаха.