«Все, що буде відбуватися на цих виборах, документально зберігається п’ять років. І ми зможемо разом зі «Свободою», прийшовши в парламент (а «Свобода» буде в парламенті, це кров з носа, це наше завдання теж) відповідно підняти всі документи», – розповів Степан Кубів. 

Тому він нагадав усім, хто буде працювати в ОВК і ДВК, що їх зможуть притягнути до відповідальності і за п’ять років після виборів. 

«Є п’ятирічне збереження документів, а це вже є кримінальна відповідальність учасників виборчого процесу як на рівні ДВК, так і на рівні ОВК», – наголосив Кубів. 

<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/pYwYmcAUd_c" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

В цьому контексті він звернувся до батьків тих дітей, які в 19 чи 20 років вже є членами чи головами ОВК, не маючи для цього відповідного досвіду. Степан Кубів нагадав, що за порушення закону цих дітей також очікує кримінальна відповідальність. 

Нагадаємо, Степан Кубів повідомляв, що головою однієї з окружних виборчих комісій є 20-річна дівчина, яка працює на Краківському базарі і навіть не знає, що вона є головою ОВК.