«Насправді, якщо у Зеленського і його команди є політична воля розібратись із Петром Порошенком та його ймовірними корупційними злочинами, то черга бути затриманим дійде і до Порошенка. Хоча я зараз цього бажання не бачу, адже навіть у межах виборчої кампанії і зараз ми не бачимо у президента бажання помсти. Але якщо такі наміри у Зеленського є і доказова база вже сформована, то притягувати Петра Порошенка до відповідальності потрібно за найближчі пів року або рік.

Це ще може бути сприйнято суспільством і додасть підтримки Зеленському на хвилі негативного ставлення до попереднього президента. Якщо цього не відбудеться за такий термін, то Петро Порошенко обросте політичними м’язами. Він є у Парламенті, не все буде виходити у Зеленського, відповідно, буде падати його рейтинг і тоді, через рік-півтора, такі дії можуть бути розцінені як політичне переслідування експрезидента, як свого часу робив Янукович.

Це потрібно робити негайно, якісно і публічно. Якщо цього не станеться, це буде оцінено як політичні репресії і дасть змогу Порошенку повстати, а він уміє тримати удар і підійматись. Прикладом може бути 2005 рік, коли його звинуватили у всіх гріхах «помаранчевої» влади і здавалось, що на політичній кар’єрі вже можна ставити хрест. До чого це призвело у результаті, ми добре знаємо», – розповів Ярослав Макітра ІА «Вголос».

Як писав «Вголос», «Перший пішов»: хто сяде наступним?