Найближчим часом один з провідних недержавних телеканалів України - "Студія 1+1" - може перейти під прямий контроль прем'єр-міністра Юлії Тимошенко.

В даний момент дніпропетровською бізнес-групою "Приват", що належить бізнесмену Ігорю Коломойському, який живе у Швейцарії, завершуються переговори про придбання 40% акцій "1+1". Відразу після завершення угоди "Приват" передасть 40% акцій телеканалу одній з компаній, підконтрольних особисто Тимошенко.

Натомість прем'єр-міністр України зобов'язалася передати "Привату" у довгострокове керування контрольний пакет акцій АТ "Нікопольський завод феросплавів" (НЗФ), який Тимошенко планує ре приватизувати. Зараз НЗФ контролюється «Інтерпайпом» і у випадку його реприватизації Тимошенко планує забезпечити пріоритетну участь "Привата" у приватизації НЗФ.

Група «Приват» давно претендує на "Нікопольський завод феросплавів", оскаржуючи законність його приватизації. У випадку придбання НЗФ, «Приват», що контролює Запорізький і Стахановський феросплавні заводи, стане монополістом на ринку феросплавів України.

Vlasti.net