Як повідомили в ПриватБанку, 8 березня банк скасував обмеження на використання кредитних лімітів в магазинах. Клієнти знову можуть розраховуватися кредитними грошима в розмірі особистого ліміту, встановленого на карті.

Стежити за постійно оновленою повною інформацією про поточні ліміти можна на спеціальній інтернет-сторінці.

«Сьогодні ми бачимо, що ситуація на фінансовому ринку повністю стабілізується, а виділення провідними світовими державами термінової фінансової допомоги Україні в розмірі більше 3 млрд доларів, які не потрібно буде повертати, а також багатомільярдних кредитів дозволить Україні отримати потужні ресурси для свого розвитку, – говорить перший заступник голови правління ПриватБанку Олег Гороховський. – Найближчими днями банк планує повністю скасувати обмеження на отримання готівки за картками».

Як зазначають у фінустанові, скасування обмежень на використання кредитних коштів ПриватБанку поки не діє на території Криму, де в результаті окупації російськими військовими формуваннями зберігається напружена ситуація на фінансовому ринку і складається дефіцит готівкових коштів, які не можливо завезти на півострів через блокування доріг озброєними людьми.