Про це повідомив журналіст Данило Мокрик у Facebook.

Зокрема журналіст повідомив, що звернувся у клініку із письмовим запитом. Натомість, у клініці відмовилась коментувати опублікований раніше у відкритому доступі висновок лікаря Clinique Generale-Beaulieu Дімітроса Самараса, посилаючись на лікарську таємницю.

«Інформуємо вас, що ми дотримуємося лікарської таємниці. Відтак ми не можемо підтвердити чи спростувати факт присутності особи в нашому закладі», – йдеться у відповіді, яку наводить журналіст.

 

Як писав «Вголос», 18 серпня автомобіль відомого львівського бізнесмена, президента футбольного клубу «Карпати» Петра Димінського став учасником ДТП, у якій загинула молода жінка.

«За кермом автомобіля, який спричинив ДТП, був бізнесмен Димінський», – розповів «Вголосу» брат загиблої.

22 серпня, радник міністра МВС Антон Геращенко повідомив, що у понеділок вранці, 21 серпня, Петрові Димінському вручили повістку на допит. Олігарха попередили, що запропонують здати зразок ДНК для експертизи. Проте за інформацією Геращенка, Димінський на приватному літаку вилетів з України.

Генпрокурор України Юрій Луценко повідомив, що охоронець, що взяв на себе відповідальність за смертельну ДТП за участю автомобіля бізнесмена Петра Димінського, в якому загинула жінка, не перебував за кермом автомобіля.