У російському Петерберзі сталася кривава драма. Відома модель Лілія Судакова зарізала свого чоловіка. Спершу повідомлялося, що вбивство сталося через ревнощі. Однак згодом стало відомо, що коханець моделі Сергій Попов піднімав на неї руку.

Різанина на відпочинку

Як повідомляють російські ЗМІ, вбивство сталося у Петербурзі, в орендованій квартирі, куди пара поселилася на час відпочинку. Одного дня Попов привів у помешкання дівчину і почав фліртувати з нею на очах у дружини.

Лілія почала ревнувати чоловіка і усамітнилась на кухні, щоб заспокоїтися. Туди до неї прийшов Сергій і почав бити. Модель завдала йому удар ножем у серце. Зрозумівши, що чоловік вмирає, модель викликала швидку, однак врятувати Сергія не вийшло.

Це була самооборона

Тим часом видання "Фонтанка" розповідає, що модель приїхала до Петербурга ненадовго, зокрема для того, щоб спробувати себе у ролі художника.

Із чоловіком вона сварилася часто. Ставалося це, за даними ЗМІ, через зради і постійну агресію 28-річного чоловіка. Коханець регулярно піднімав руку на дівчину.

Як стверджує модель, у день вбивства Сергій їй погрожував, відтак вона мусила вдатися до самооборони.

Модель може сісти на 15 років

Жінка зізналася правоохоронцям у скоєному. Поліція відкрила кримінальне провадження. Їй загрожує до 15 років за гратами.

Наразі слідчі збираються клопотати про арешт жінки. Їй пред'явлено звинувачення.

До слова, Лілія Судакова відома фотосесіями доля Vogue та інших глянцевих журналів.

Читайте також: