Про це повідомили у відділі комунікацій поліції Тернопільської області.

Зловмисник, 26-річний львів'янин, проживав у с. Калинівка Зборівського району, залишивши вдома вагітну дружину. Жертва, 38-річна жителька с. Сокільники, на побачення до чоловіка приїхала близько опівночі в четвер, 17 серпня. Автобусом добралася до Золочева, а звідти – на таксі. Познайомилась жертва та вбивця на одному із сайті знайомств. 

«Вбивця готувався до зустрічі з жінкою, придбав пляшку вина і шоколадку, але до хати її запрошувати не став через дитину, повідомили у поліції. – На березі ставка вони розпили алкоголь, покупалися, а далі жінка затіяла суперечку, бо чоловік категорично відмовився вести її до будинку. Зараз, пригадуючи ту ніч, львів'янин не може пояснити причин своєї агресії. Він тоді вдарив пасію кулаком в обличчя, а коли вона пригрозила зверненням в поліцію, почав душити руками. Рот жертви закрив клейкою стрічкою, яку знайшов неподалік. Коли жінка перестала дихати, скинув у воду. Розповідає, що тіло одразу спливло, відтак підняв з води 14-кілограмовий камінь й замотав у футболку жертви. Потім скинув з дамби у ставок».

22 серпня зловмисника арештували. На даний час львів'янину вже оголосили підозру у скоєнні злочину кваліфікованого за частино 1 статті 115 Кримінального кодексу України – умисне вбивство. Також зловмиснику обрано міру запобіжного заходу у вигляді взяття під варту.

 

«Вголос»