А справа ось у чому. Вже не перший рік спортсмени з ФК «Колос» с. Грусятичі збирають порожні пляшки в селі та з околиць і відвозять їх у Жидачів у пункт склотари. На виручені гроші купують інвентар та використовують на інші потреби команди. Один з футболістів розповів: «Раз у місяць на фірі проїжджаємо селом і забираємо з обійсть різну тару. Також кожен у селі вже знає куди треба нести порожні пляшки. Потім шукаємо вантажну машину і все назбиране веземо до Жидачева. Минулого місяця виручили 600 грн. і купили добротний шкіряний м’яч. Також кошти використовуємо на поїздки на матчі, інший інвентар купуємо. До речі, наша команда два роки поспіль була І на Ходорівщині, а тепер ми у вищій лізі району». Питаю, чи самі вживають алкоголь і тим самим збільшують кількість тари. Хлопці сміються і кажуть: «Та ви, що пані, ми ж спортсмени».

Активними виявилися й інші грусятичці. Наприклад, Марія Гавінська просила Олега Канівця, як пройде у парламент ініціювати зміни до земельного кодексу, а саме налагодити механізм розпаювання земель радгоспів. Піднімали й інші важливі питання.

Загалом за період з 3 по 7 жовтня єдиний узгоджений кандидат від об’єднаної опозиції ВО «Батьківщина» по округу №126 Олег Канівець та його довірені особи відвідали села Братківці, Станків, Дуліби Стрийського району та на Жидачівщині села Бортники, Голешів, Городищинське, Вибранівка, Репехів, Грусятичі, Вовчатичі, Отиневичі. Відбулася й зустріч у м. 1Стрию в мікрорайоні вул. Саксаганського (колишня Гастелло). Чим ближче до виборів людей цікавить, чи зуміє опозиція завадити фальсифікаціям, як протистояти адмінресурсу чи зуміють опозиційні сили дійсно об’єднатися вже в самому парламенті.

Stryy«Верховна рада має стати дзеркалом суспільства, - переконаний Олег Канівець. – Треба переламати споживацьку психологію, яку нам нав’язують. Пріоритетом має стати національна ідея. З народу який себе веде, як населення ми маємо стати українцями, які ставитимуть загальне над особистим. Ми маємо повернути у паспорт графу національність, ми маємо повернути первинний зміст нашого гімну України. Маю тверде переконання, що лічені місяці залишилися цій не українській владі. Підтримайте своїм бюлетенем ВО «Свободу» та ВО «Батьківщину».