Нардеп Яворівський вважає призначення голови ЛОО УРП „Собор” Ростислава Новоженця на посаду голови Яворівської РДА помилкою.
„До рішення голови Львівської облдержадміністрації Петра Олійника рекомендувати кандидатуру Новоженця на посаду голови Яворівської РДА ставлюся негативно і вважаю це рішення помилкою”. ― сказав Володимир Яворівський.
Нардеп зазначив, що він готується зараз до виступу у ВРУ щодо кадрових призначень. В якому обов’язково заявить про своє ставлення до призначення Новоженця на цю посаду.
„Я буду використовувати всі парламентські, відкрити можливості, щоб висловити свою незгоду із призначенням Новоженця, я буду говорити про підбір кадрів по Україні, адже мені відомо ще кілька епізодів. Я повинен сказати своє слово, адже я народний депутат, який представляє інтереси виборців цього округу”, ― сказав Володимир Яворівський.
Яворівський пояснюючи причини такого свого негативного ставлення до кандидатури Новоженця, пояснив, що, по-перше, він, як нардеп, навіть не чув раніше про такого політичного діяча.
„Такого вождя чи політичного діяча на Львівщини не знав і не чув за роки своєї роботи на Львівщині... Думаю, що його на Яворівщину доведеться везти на тачці помаранчового кольору”, ― сказав Яворівський.
По-друге, Володимир Яворівський вважає, що вузол проблем, які накопичилися в Яворівському районі. під силу розв’язати людині, яка є з ними добре обізнана, тобто є вихідцем з району, а також має професійні здібності і досвід в цьому. Що ж до Новоженця, то він не є мешканцем Яворівського району, а також немає наявних ознак професійного досвіду у вирішенні цих проблем.
„Це одне із небагатьох чи не єдине призначення на Львівщині людини, яка не пов’язана і не мешкала в цьому районі. Яворівський район є найскладнішим в області: корупція. мафія, так звана „вільна зона”, полігон, підприємство „Сірка”. Тільки авторитетна людина, професіонал зможе переломити ситуацію, проте Новоженець таким, наскільки мені відомо не є”.