Те, що Зеленський намагається проштовхнути псевдореферендум через призму місцевих виборів, – абсолютно некоректно.

Про це у прямому ефірі ток-шоу “Говорить Великий Львів” заявив очільник фракції ВО “Свобода” у Львівській міській раді Маркіян Лопачак

“Зараз всі політики та й саме суспільство абсолютно заполітизовані: на всіх політичних ток-шоу, у всіх засобах масової інформації загалом на слуху лише місцеві вибори. І говорити в розрізі місцевих виборів про речі, від яких фактично залежить цілісність держави, від яких залежить існування української держави в тих кордонах в яких вона має бути, –  це трошки неправильно. Більшість з цих 5 питань – фактично мильна бульбашка”, – заявив він. 

І додав: “Зрозуміло, що за дуже багато речей з цього переліку люди однозначно будуть голосувати: наприклад, за скорочення кількості депутатів Верховної Ради. Чи будуть голосувати за те, аби нам краще жилося?  Однозначно будуть! Але друге питання про створення вільної економічної зони на Донбасі – це те що від нас усіх намагаються заховати і прикрити іншими питаннями. На жаль, від початку російсько-української війни ніхто не говорить про ключове: ці території потрібно спочатку звільнити, а потім думати що там робити. Будь-яка нормальна людина спитає для чого виносити питання про створення вільної економічної зони на Донбасі на референдум, якщо дотепер не відновлені кордони України?! Як Україна буде взагалі це втілювати в життя? Що таке вільна економічна зона і з ким? Які вона буде нестисти функції для України?”.  

Також, за словами Лопачака, важливо розуміти які юридичні наслідки матиме це опитування — жодних, абсолютно жодних.

“Це чиста передвиборча маніпуляція, це намагання закинути тезу, яку потім дуже гарно оформлять і будуть це втілювати в життя. Ба більше, знаючи наперед якими будуть результати цього опитування, депутати монобільшості намагаються показати наперед що вони робитимуть далі. А це великий ризик для всієї України”, – резюмував політик. 

«Більшість питань Зеленського – це мильна бульбашка», – Маркіян Лопачак

Учасник бойових дій на Донбасі 4-ї хвилі мобілізації, голова фракції ВО «#Свобода» Маркіян #Лопачак пояснив від чого влада відволікає увагу українців питанням про вільну економічну зону на Донбасі.#зеленський #ООС #ОРДЛО

Опубліковано Говорить Великий ЛЬВІВ Четвер, 15 жовтня 2020 р.