Таку обіцянку генпрокурор дав народним депутатам Юрію Гримчаку, Андрій Павловському, Сергію Подгорному та Олегу Тищенку в ході зустрічі 10 лютого, інформують «Українські новини».

Гримчак відзначив, що Генпрокурор, відповідно до Кримінально-процесуальним кодексом, не приймає такого рішення (розглядати і змінювати запобіжний захід - ред.), Тому була домовленість, що вони розглянуть його з керівником Слідчого управління і слідчим, а рішення повідомлять пізніше.

Гримчак підкреслив, що група депутатів, які були присутні на зустрічі з Пшонкою, подали йому клопотання, в якому просять звільнити з-під варти на підписку про невиїзд зазначених посадових осіб уряду Юлії Тимошенко, досудове слідство у кримінальних справах яких вже закінчилося.

«Депутати готові взяти на поруки всіх звільнених з-під арешту і гарантувати, що вони залишаться в Україні, будуть знайомитися з матеріалами справи і за першим ж викликом з'являтися в суді», - додав він.

У свою чергу депутат нагадав, що на сьогодні Верховною Радою прийняті зміни до Кримінально-процесуального кодексу, які дозволяють звільняти з-під варти.