Про це інформує відділ зв’язків із засобами масової інформації Генеральної прокуратури України.

За словами Генерального прокурора України Віктора Пшонки, державні обвинувачі у цій кримінальній справі, під час першого судового засідання вже висловлювались про необхідність відкритості судового процесу, проте суд прийняв рішення про закрите слухання справи.

«Якщо говорити про мою особисту позицію, то я однозначно вважаю, що слухання у справі має бути публічним, за виключенням окремих засідань, де вивчатимуться докази, що не підлягають розголошенню (тобто інтимного характеру). Це страшний, садистський злочин, який не має виправдання. І будь-які розмови про можливість уникнення злочинцями відповідальності є безпідставними. Я неодноразово заявляв і вкотре повторюю – вони понесуть покарання, усі до одного, так як це вимагає Кримінальний кодекс», – сказав Віктор Пшонка. 

Він також наголосив на необхідності повторного звернення до суду з боку сторони державного обвинувачення з клопотанням про часткову відкритість судового процесу у справі дівчини.

Як писав Вголос, представники української та закордонної громадськості виступають за відкритий судовий процес над убивцями Оксани Макар.