Львівські депутати соляризуються на Єгиптах. Льоня Черновецький, якщо вірити Бродському, – провітрюється в швейцарській психлікарні. Доки ці верстви населення релаксують, під львівським сонцем париться Народна армія спасіння України, яка поєднала у своїй діяльності обидва вищезазначених компонента.

Народна армія спасіння прополює електоральне поле релаксуючих львівських депутатів, відбруньковуючись своїми дебільними ідеями від могутнього стовбура Льоні Черновецького, який зараз провітрюється в швейцарській психлікарні.

На імпровізованому мітингу, за розповсюдження інфи про який, активісти армії спасіння бандерольнулись салютом від львівських мєнтів, віддувався за усіх рятівників нації мажористий мазафрек Олександр Пабат, лідер прочерновецької фракції "Громадський актив Києва" у Київраді.

Більш детальнішу інфу про цього персонажа з ймовірними елементами заказухи можна можна прочититати тут, тут і там + в морі інших інертних лінків.

Нічого особливого київські спасителі не принесли до підніжжя пам’ятнику Чорноволу. Самотній Пабат на сцені. 50 нудьгуючих пенсіонерів + закохана парочка втикають на ввімкнений дрочілтор Черновецького у замріяній задумі. Пабат чеше пургу, жонглюючи абстрактними поняттями та підвішеним язиком. Світить сонце. Буде футбол. А вилупків на світі завжди вистачало.

фото: bsiconnects.com