Прес-служба Київської митрополії Православної Церкви України повідомила про створення офіційної Сторінки митрополита Епіфанія в Instagram.

"Оскільки невідомі особи зареєстрували у соціальній мережі Instagram сфальшовану сторінку Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнійшого Епіфанія, вважаємо за доцільне створити і регулярно оновлювати справжню сторінку митрополита", - йдеться в повідомленні на сторінці ПЦУ в Facebook.

Як зазначається в повідомленні церковників, у соціальних мережах створюються фейкові сторінки митрополита Епіфанія з метою поширення дезінформації.

"Усім є зрозумілим, що такі сторінки створюються і адмініструються для певної мети - в потрібний час внести дезінформацію в суспільство і робити це нібито від імені глави церкви. Просимо Вас відписатися від несправжнього акаунту, який адмініструє нікому невідома особа", - закликають віруючих у митрополії.

Також у ПЦУ відзначають, що справжня присутність митрополита Епіфанія в Instagram позначається нікнеймом @metropolitanepiphanius.