Про це заявив у Єревані голова слідчого комітету Росії Олександр Бастрикін на зустрічі з президентом Вірменії Сержем Саргсяном, повідомляє «Новости-Армения» з посиланням на прес-службу глави держави.

«Проведення в Республіці Вірменія публічного судового процесу стане свідченням прагнення обох сторін до справедливості і правосуддя», – процитували в прес-службі слова Бастрикіна.

Він також зазначив, що російська сторона досягла повного взаєморозуміння з вірменськими колегами, і є чітке уявлення, якою повинна бути допомога їхніх структур у розслідуванні, проведеному правоохоронними органами Вірменії.

За словами глави СК, дії, які втілюють у цих рамках повноважні органи РФ і на території російської військової бази в Гюмрі, і в Росії, націлено на всебічне розслідування всіх обставин справи і перевірку всіх наявних версій, виявлення винних та забезпечення невідворотності покарання.

Своєю чергою, глава вірменської держави зазначив, що трагедія в Гюмрі вимагає безпрецедентної послідовності під час з'ясування всіх обставин справи. За його словами, важливо, щоб співпраця, яка виникла між правоохоронними органами двох країн у рамках розслідування цього злочину, ефективно тривала, а розпочатий процес було доведено до логічного кінця.

Нагадаємо, 12 січня в Гюмрі, де дислокується 102-га російська військова база, було вбито сім'ю з шести осіб. Єдиний, хто вижив, – піврічний хлопчик Сергій Аветисян – помер у понеділок, 19 січня. У скоєнні злочину підозрюють російського солдата-строковика Валерія Пермякова, його затримали, він уже визнав свою провину.