На прохання Ігоря Пукшина Прикарпатський край відвідала знімальна група телеканалу ZIK. Найбільш аварійно небезпечні ділянки бездоріжжя журналісти показали в сюжеті, що передував прямому ефіру кандидата в депутати. Мова йде про дорогу на митний перехід у Смільниці, зокрема місто Хирів, що на Старосамбірщині, та відрізок практично відсутнього дорожнього полотна з Борині до Мохнатого, що у Турківському районі.

«Сьогодні кошти в обласному бюджеті є. Все що потрібно зробити, аби усунути проблему аварійно небезпечних доріг, це зібратись профільним комісіям Львівської обласної ради, відповідно провести сесію та затвердити виділення коштів. І сьогодні я закликаю депутатів Львівської обласної ради не бути байдужими до вкрай критичних проблем жителів Старосамбірщини і Турківщини, не залишати сам-на-сам зі своєю бідою людей, що Вас обрали і чекають від Вас конкретних дій», – закликав в прямому ефірі Ігор Пукшин.

За його словами, це навіть важко назвати дорогами. Пукшин переконаний, що інакше, ніж напрямки руху, це назвати неможливо. Аварійно небезпечними вони є не лише для легкових автомобілів.

«Журналісти телеканалу відзняли кадри, коли маршрутний автобус по окраїні об’їжджав ями. Згодом водій змушений був виїхати на зустрічну смугу з небезпечними викрутасами, що створювало враження, що автобус от-от перевернеться.  В інших випадках в таких населених пунктах, як Бориня та в напрямку Мохнате (а це єдиний короткий шлях з Турки до Сколе), перевізники просто відмовляються їздити. Це ускладнює можливість мешканцям цих населених пунктів добиратись до медичних установ та місця праці, відповідно і швидким та пожежним автомобілям приїжджати в разі необхідності за викликом, батькам відправляти дітей в школи, адже діти їздять на навчання у сусідні села та міста», – йдеться у прес-релізі.

За словами Ігоря Пукшина, у випадку небажання обласних депутатів піти назустріч мешканцям, він змушений буде вдатися до юридичних важелів впливу на обласних обранців.