Згідно з соціологічним дослідженням, проведеним компанією «WestMarketingGroup» 1-10 жовтня 2012 року, за нього готові проголосувати чверть виборців округу - 24,96%.

Серед партій виборці округу найбільше симпатизують ВО «Батьківщина» - за список об’єднаної опозиції свій голос віддадуть 43.34% виборців.

Друге місце услід за Ігорем Пукшином займає висуванець КУНу Андрій Лопушанський: за нього готові віддати свої голоси 22,14% виборців. Також до лідерів перегонів входять Андрій Тягнибок – 17,7% голосів та Михайло Гичка – 15,4%. Варто зазначити, що особистий рейтинг Дмитра Шикітки набагато нижчий за рейтинг суб’єкта висування – політичної партії «УДАР». Так за Д.Шикітку готові проголосувати лише 3,47% виборців.

І. Пукшин мобілізує свій електорат в основному у Турківському – 43,7% (лідирує у перегонах) та Старосамбірському – 20,3% (друге місце) районах. Варто зазначити що у інших районах із невеликим розривом переважають прихильники А.Лопушанського.

Дослідження проводилося компанією «WestMarketingGroup» 1-10 жовтня. Аудиторія дослідження: населення Сколівського, Старосамбірського, Турківського та частини Самбірського районів Львівської області та міста Самбора віком від 18 років. Було опитано 1600 респондентів.

Помилка репрезентативності дослідження (для округу в цілому): для значень, близьких до 50% похибка становить не більше 2,4%, для значень близьких до 30% - не більше 2,2%, для значень близьких 10% - не більше 1,5%.