23 листопада депутати Пустомитівської та Жовківської райрад на позачергових сесіях прийняли рішення визнати Віктора Ющенка законно обраним президентом. Про це повідомила прес-служба Львівської облради.
Депутати вимагають не визнавати попередніх результатів підрахунку голосів ЦВК, звернутись до Верховного Суду щодо реагування на факти брутального порушення Закону України "Про вибори Президента України", схвалити дії учасників всенародної акції на підтримку Ющенка як законно обораного Президента України; звернутись до прокурорів районів та РВ УМВСУ з вимогою терміново розслідувати факти порушення виборчого законодавства, запропонувати Асоціації голів регіональних рад України і Асоціації міст ініціювати припинення повноважень голів, які знехтували права і свободи громадян щодо вільного волевиявлення.
Як повідомляло агентство, рішення про визнання Віктора Ющенка президентом прийняти також Сокальська, Жидачівська, Самбірська та Кам’янка-Бузька райради. Таким чином 6 райрад Львівщини та 29 містких рад Львівщини перейшли на бік Віктора Ющенка.