Між нардепом від партії «ЄС» Олексієм Гончаренком та головою комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данилом Гетьманцевим сталася жорстка суперечка на засіданні ВРУ 16 січня.

Гончаренко заявив, що розгляд законопроекту щодо внесення змін до податкового законодавства відбувається з порушенням регламенту та наполягав, аби ухвалили його правку.

На це зреагував Гетьманцев і розповів, що “над цим законопроектом працювали протягом чотирьох місяців”.

Також заявив з трибуни Парламенту: «Зважаючи на швидкість вашого читання, я розумію, що вам дуже мало часу на вивчення такого великого масиву літер”.

Депутат від Порошенка досить емоційно відреагував на ці слова.

«Пропоную вам разом зі мною піти і подивитись, хто швидше читає і взагалі виміряти рівень IQ. Візьміть з собою ще Мілованова (міністра економіки, – ред.), профана прем’єра і Президента з туманом в голові. За словами Гончарука, там у нього пустота. Зеленський пустота», – заявив Гончаренко.

Нагадаємо, у мережі поширили скандальний запис розмови між прем’єр-міністром Олексієм Гончаруком та заступницею голови НБУ Катериною Рожковою.

Пізніше опублікували другу частину розмови між прем’єр-міністром Олексієм Гончаруком, заступницею голови НБУ Катериною Рожковою та міністром фінансів Оксаною Маркаровою.