Лідер Народно-демократичної партії Валерій Пустовойтенко звинувачує прем'єр-міністра Юлію Тимошенко в погіршенні відносин між Україною і Російською Федерацією. Про це Пустовойтенко заявив на зустрічі з активом НДП у Севастополі. “Вважаю, що в зв'язку з призначенням Тимошенко різко загострилися відносини між Україною і Росією”, - сказав Пустовойтенко. За даними Пустовойтенко, Тимошенко повинний російській стороні 450 мільйонів доларів за газ.

“Вона особисто, чи її структура, що у неї була, винна близько 450 мільйонів доларів за російський газ. Тимошенко провела дуже просту комбінацію: повинна була постачати за рахунок бюджетних засобів російському Міністерству оборони матеріально-технічні ресурси, а російський газ узяла в рахунок цих бюджетних грошей. Розрахуватися донині не може”, - сказав Пустовойтенко.

Пустовойтенко вважає, що погіршення відносин з Росією привело до того, що Москва має намір підвищити ціну на газ до 160 доларів за 1000 кубічних метрів. “Це призведе до знищення хімічної промисловості і металургії. Ми в жодному випадку не повинні допускати загострень відносин з Росією”, - вважає Пустовойтенко.

Лідер НДП також закликав уряд активізувати роботу з участі України в Єдиному економічному просторі з Росією, Казахстаном і Білорусією. “Ми так і не активізували, і при тій владі грали на два фронти, це продовжується і сьогодні”, - сказав Пустовойтенко.

Ура-Інформ