Лідер Народно-демократичної партії Валерій Пустовойтенко вважає, що його партія не заслуговує на таке зневажливе ставлення з боку лідера Партії Регіонів Віктора Януковича. Про це Пустовойтенко заявив на прес-конференції у п’ятницю. „Ми поклали партію в принципі під Януковича. Постраждало дуже багато людей. Ми не заслуговуємо такої відповіді”, - сказав Пустовойтенко.

Він наголосив, що обурений відповіддю Януковича на зауваження НДП щодо неприпустимості заяв, зроблених головою кримського осередку Партії Регіонів Василем Кисельовим, який, як відомо, звинуватив екс-прем’єра АРК Сергія Куніцина у „неправильному роздаванні земель у Криму”. За словами Пустовойтенка, на звернення НДП Янукович відповів на кшталт „ми – партія, ми самі розберемося, ви нам не вказівка”.

Нагадаємо, що 11 червня в Сімферополі лідер Партії регіонів Віктор Янукович, коментуючи пропозицію КРО НДП виключити з Партії регіонів главу кримської парторганізації, першого заступника голови Верховної Ради АРК Василя Кисельова, порекомендував КРО НДП не втручатися у внутрішні справи очолюваної ним політичної сили. КРО НДП вважає, що Кисельов повинен бути виключений з Партії регіонів, оскільки «дозволяє собі образливі дії стосовно колишніх партнерів по виборчому блоку на президентських виборах» — членів Кримської організації НДП.

5 червня Кисельов звернувся до Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Петра Порошенка з проханням організувати перевірку постанов попереднього складу кримського уряду на чолі з Куніциним, які не були направлені на розгляд до парламенту автономії. За інформацією першого віце-спікера, частина постанов і розпоряджень Радміну, що стосуються виділення земельних ділянок і продажу об’єктів, була прийнята з порушенням чинного законодавства.

proUA