Молода політична сила Партія екологічного порятунку «ЕКО+25%» своїм партнером на парламентських виборах бачить Народно-демократичну партію. Рішення про створення виборчого блоку «ЕКО+25%» було ухвалене на з'їзді партії в Києві.

За словами лідера партії Ігоря Рожка, ідея відстоювання екологічних прав громадян, знайшла підтримку в НДП. У співпраці з НДП партію приваблює її великий досвід в політичній боротьбі.

Водночас Ріжок наголосив, що Партія екологічного порятунку «ЕКО+25%» відкрита для співпраці і з іншими політичними силами, яким близькі ідеї партії. Згідно з проведеними дослідженнями, близько 50% населення підтримують наші пропозиції щодо вирішення екологічних проблем», - наголосив Ріжок.

Партія екологічного порятунку «ЕКО+25%», рейтинг якої на сьогодні, за словами її керівників, становить більше 4%, розраховує протягом 4 місяців добитися підтримки не менше 10% виборців.

На з'їзді було прийнято звернення до громадян України, а також представлена перша п'ятірка партії: Ігор Рожок, Павло Борулько, Олександр Гурбич, Дмитро Гончаров, Григорій Авдєєв – і визначені делегати на міжпартійний з'їзд.

ForUm