Про це інформує прес-служба УНКП.

«Москва в останній момент відмовила Януковичу у прийомі. Путін вирішив, що йому не потрібно зустрічатися з українським президентом і не прийняв його. Такої ганьби важко собі уявити. Так, як свого часу чинили з Тимошенко, Ющенком і Кучмою, тепер вчинили і з Януковичем, хоча, він здавалось би, був улюбленцем кадебістського Кремля. І це – закономірний фінал для всіх лакуз, зрадників і колабораціоністів», – вважає Соскін.

«Янукович Москві не потрібен, там уже не хочуть мати з ним жодних справ. Йому поставили ультиматум щодо вступу у Митний союз та ЄврАзЕС, і вимагають вчинити, як Лукашенко, – віддати газову систему та інші стратегічні підприємства, – атомні станції, нафтогони тощо. Зрозуміло, що Янукович не міг цього зробити, оскільки усвідомлює, що в Україні одразу би розпочалась національно-визвольна війна. Тим паче, в умовах фінансово-економічного колапсу, до якого Україну довела кліка Януковича-Азарова. Таким чином, Москва чітко визначилась, що Янукович їм більше не потрібен, вони робитимуть ставку на Медведчука та інших осіб. Тепер треба очікувати, як і планувалось раніше Москвою, третього газового конфлікту. Зрозуміло, що в уряду та в президента немає грошей, щоб заплатити Росії за газ, який постачається «Росгазпромом» у грудні. Станом на перше грудня, як відомо, державні золотовалютні запаси впали до 25,3 млрд. доларів, а зараз, за різними експертними оцінками, їх обсяг не перевищує 24 млрд. доларів. Фактично, Україна – вже фінансовий банкрут», – додав він.

На думку Соскіна, слід говорити, що Москва перекреслила політичне майбутнє Януковича та його Партії регіонів, і найближчим часом на нас чекають дуже серйозні катаклізми в стосунках із Російською Федерацією.

«До того ж, уже почалася криза у Верховній Раді Сьомого скликання, тому що політичні сили не можуть домовитись навіть щодо розподілу комітетів. Це означає, що у парламенті розгорнеться відкрите протистояння і зіткнення. Важливо, щоб у цьому процесі «Свобода» не пішла на домовленості із Партією регіонів, адже тоді розпочнеться стрімке падіння її рейтингу і зростання зневіри серед українців. Отже, треба очікувати загострення внутрішньої і зовнішньої ситуації, у політичній, економічній та інших площинах і відкритого конфлікту з Москвою. Все це відбуватиметься на фоні посилення морозів і погіршення в цілому погодних умов», – зазначив він.

«Українська Національна Консервативна Партія попереджала, що все це чекає на нас. На жаль, ні політичні, ні громадські діячі, ні інтелігенція чомусь до наших прогнозів не дослухалися, як і широкі верстви населення. Тепер треба очікувати відкритих форм конфлікту, і всім готуватися до цього, адже новий рік буде важким і складним для України та українського народу. І гасло «моя хата з краю» в рік змії вже не працюватиме. Всіх байдужих «змія» буде знищувати першими. Отже, готуймось», - зазначив Олег Соскін.