Про це Путін заявив в Анкарі на спільній прес-конференції з турецьким лідером Реджепом Тайіпом Ердоганом, повідомляє УНІАН.

«Ми ведемо вже багато років переговори з нашими європейськими партнерами по створенню другої черги «Північного потоку» - «Північного потоку – 2». Сподіваюся, це теж завершиться позитивним результатом. Але поки ми ведемо переговори і розмови на цю тему, з Туреччиною ми вже скоро закінчимо аналогічний проект такого ж масштабу («Турецький потік»)», – сказав Путін.

Президент РФ додав, що роботи зі спорудження газопроводу «Турецький потік» йдуть за графіком, ведеться прокладка двох гілок його морської ділянки.

«Незабаром почнеться підготовка до реалізації сухопутної частини проекту. Це дозволить наситити ринок газу як в Туреччині, так і в ряді інших держав Південно-Східної Європи, якщо, звичайно, вони цього захочуть, а також в цілому підвищити енергобезпеку регіону», – зазначив Путін.

Нагадаємо, проект «Північний потік» передбачає будівництво і роботу двох ниток газопроводу загальною потужністю 55 млрд кубометрів газу в рік від узбережжя Росії через Балтійське море до Німеччини. Новий трубопровід планується побудувати поруч з уже існуючим «Північним потоком – 1».