Про це у своєму «Facebook» повідомив активіст Громадської люстраційного комітету, політолог Карл Волох, який посилається на джерело, близьке до Кремля.

«Скільки б я не дистанціювався від «Запоребріка», він все одно до мене періодично приходить. Іноді – як абсолютно неймовірний інсайд. Так ось: джерело, близьке до перших осіб з путінського оточення, стверджує, що ВВХ (Володимир Володимирович Путін, – ред.) смертельно хворий, а його оточення розглядає різні варіанти зміни лідера», – написав він.

Водночас він підкреслив, що перевірити достовірність цієї інформації він не має можливості. Також він не може назвати людину, яка передала ці дані.

«У мене немає ні найменшої можливості верифікувати цю інфу. Вона може виявитися фуфлом. Хоча, відверто кажучи, я не дуже розумію, навіщо їм мене розігрувати – дуже вже незначна я фігура. А ось якесь правдоподібне пояснення, чому цю інформацію вкидають росіянам з-за кордону, коли відстежити джерело практично неможливо, я собі побудував», – написав Волох.

Згідно з інформацією джерела, серед варіантів заміни Путіна розглядають навіть опозиційного політика Олексія Навального.