Апеляційний адміністративний суд постановив, що зображення президента Росії Володимира Путіна на передвиборних бордах Петра Порошенка було розміщено законно.

На думку суддів, наявність зображення Путіна на білбордах Порошенка не є участю президента Росії в агітації, передає “Страна.ua”.

Позов у ​​цій справі подавала громадська організація “Центр контролю передвиборних програм”.

Як розповів представник Центру контролю передвиборних програм” Богдан Василюк, у позові містилося дев’ять епізодів, коли ЦВК діяла або віддавала перевагу стороні Порошенко в якихось питаннях: і борди з Путіним, і агітаційні матеріали, і скупка голосів, і присутність СБУ на виборчих дільницях . Однак суд постановив, що за вісьмома з них вже є інші рішення суду, тому вони переглядатися не будуть.

“Також ми подавали позов на перевищення повноважень Порошенком, який не поділяє свої робочі поїздки і агітації. І тоді суд теж відмовив, мотивуючи це тим, що, нібито, спостерігач не суб’єкт виборчого процесу і не може оскаржити дії іншого кандидата. Щодо ж СБУ, суд видав піднормативний акт, де вказав обов’язковим присутність співробітників СБУ при транспортуванні бюлетенів, і відповідну постанову. Тобто зобов’язав кожен виборчком ввести повністю підконтрольне Порошенку СБУ в свій склад, який має повний доступ до серверів. Сьогодні ж ввечері ми подаємо апеляцію на це рішення”, – розповів Богдан Василюк.

Нагадаємо, Петро Порошенко розмістив політичну агітацію із фото президента країни-агресора Володимира Путіна.

Згодом у Порошенка вигадали нові борди з Путіним.