Стручки з Української партії, керовані мегафоном свого переляканого вождя, відстояли театральне дійство біля Російського посольства. І все це під слоганом: "Україна – щит Європи".

Нічим особливим ліліпутна Українська партєйка та декілька прапорців з КУНу майже не відзначилась. Проплачені студіки, які ховають свої фейси від об'єктивів. Істерика їх очканутого вождя. Його крики про відключення газу від Російського посольства та побиті там ж вікна. Пророцтва про розпад Росії. Проплачена, а тому й смішна впевненість в тому, що українська армія зараз краща, ніж російська. Погрози відібрати Кубань та інші споконвічні території.

Ідіоти вийшли погуляти і от що з цього мейканулось. Галіма провокашка з бездарним виконанням виставки про Путіна та його маріонетку Мєдвєдєва.

Майже нічим не відзначились, закінчилось спалюванням російського прапора. Прапор вперто не хотів горіти. І тільки після того, як його облили якоюсь штинькою з баночки для аналізів, він виконав свою почесну місію цього шоу. Для фотокорів і відеооператорів – прикольний кадр. Для пациків впевненість, що вони пантові мазафрекі.

Краще б вони пішли мітингувати під якийсь бордель. Там би, можливо, їм дали кожному по можливості і вони б попустились з такої тупої манєчки.