Як повідомляє російський телеканал «LifeNews», триметрова фігура Володимира Путіна стала четвертою ніжкою величезного пам'ятника у вигляді стільця на Площі Націй в Женеві.

Ідея створення пам'ятника прийшла в голосу прихильнику Володимира Путіна Полю Вермілену, який є директором неурядової організації, що допомагає біженцям.

Стілець із трьома ніжками, який стоїть на Площі Націй в Женеві, символізує протест проти використання протипіхотних мін, які позбавляють мільйони людей кінцівок. Своїм існуванням монумент нагадує політикам, які відвідують Женеву, про гірку плату за військові конфлікти.

Тому, прихильники Путіна, які вважають його миротворцем, встановили 3-триметрову фігуру Путіна замість четвертої ніжки стільця. На їх думку, це має символізувати миротворчу роль Путіна.

Вони переконані, що Путін зіграв миротворчу роль у врегулюванні конфлікту на південному сході України. Також, що президент Росії перед обличчям кризи посадив за стіл переговорів президентів Вірменії та Азербайджану, а також взяв провідне участь у політичному захисті Сирії від військової агресії США.

Як писав «Вголос», Парламентська асамблея Ради Європи ухвалила моніторингову резолюцію, в якій визнала, що Росія надіслала в Україну регулярні війська.