Про це повідомив на брифінгу речник Інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко.

Він зазначив, що за оперативною інформацією, керівник терористичної організації  «ДНР» Олександр Захарченко пообіцяв мешканцям розстрілювати бандитів за розкрадання і перепродаж гуманітарної допомоги.

«При цьому Захарченко відзначив, що мешканцям Донбасу не слід сильно розраховувати на гуманітарну допомогу, оскільки її на всіх не вистачить. Крім того, він запропонував мешканцям самим «заробляти собі на їжу», – повідомив Лисенко.

«Фактично Захарченко визнав факти, про які ми повідомляли: левова частка гуманітарної допомоги до мирних громадян на захоплених бойовиками територіях не доходить. Її отримують терористи для власного споживання або продаж через магазини», – наголосив він.

Лисенко також зазначив, що Україна досі не отримала інформації про участь Червоного Хреста в перевезенні російського «гуманітарного вантажу».

Як писав «Вголос», четвертий «гуманітарний конвой» Путіна прибув до Ростовської області Росії, яка межує з контрольованими сепаратистами частинами Луганської та Донецької областей.