Як повідомляє «BY24.ORG», візит президента Росії Володимира Путіна до Відня, який розпочався 24 червня, що почався сьогодні, відбувався за безпрецедентних заходів безпеки. Його зустріли відразу чотирма акціями протесту: дві з них влаштували українські активісти, ще по одній – представники LGBT-спільноти та екологи.

Люди вийшли на акцію протесту навіть попри те, що усі вулиці навколо віденського готелю «Ritz», де зупинився Володимир Путін, були буквально окуповані представниками місцевої поліції, спецслужб і співробітниками російської Федеральної служби охорони. Над центром Відня літали гелікоптера, а на дахах довколишніх будівель сиділи снайпери.

Активістів тримали плакати з текстом «Пуїн – геть!», «Терорист», «Вбивця» і «Росія без Путіна». Вони також тримали прапори України, Грузії та Чечні.

Родзинкою зустрічі президента Росії стало виконання мітингувальниками Путіну прямо в очі пісні українських футбольних уболівальників, яка вже стала світовим хітом, «Путін – х**йло!». Очевидці стверджують, що російський президент пісню почув, і вона йому дуже сильно не сподобалася.

Трохи далеко від основного натовпу зустрічаючих була помічена невелика групка людей з триколорами, які намагалися скандувати «Росія!». Судячи з усього, це була спроба російського посольства у Відні організувати альтернативну акцію.

У Відні Володимир Путін зустрівся з федеральним президентом Австрійської Республіки Хайнцем Фішером і федеральним канцлером Вернером Файманом. Також у російського президента відбулася робоча зустріч з представниками австрійського бізнесу. Крім того, Володимир Путін поклав квіти до монумента радянським солдатам на Шварценбергплатц, куди також намагалися прорватися численні протестувальники. Однак демонстрантів туди не пропустила поліція.

Також передбачається, що сьогодні Володимир Путін візьме участь в чотиристоронній конференції з мирного вирішення української військово-політичної кризи. На ній також будуть присутні президент України Петро Порошенко, федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель і президент Франції Франсуа Олланд.